Othersta
  1. Homepage
  2. @besiktasefendi
EFENDİ BEŞİKTAŞ ® (@besiktasefendi) Instagram Profile Photo

besiktasefendi

EFENDİ BEŞİKTAŞ ®

BEŞİKTAŞ JK The Official Instagram Fan Page Of Beşiktaş JK

http://bit.ly/TimeBetGit

Posts by date

Most used hashtags

Most used words in caption

Avg Like Count: 2.73K

EFENDİ BEŞİKTAŞ ® (@besiktasefendi) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by EFENDİ BEŞİKTAŞ ® (@besiktasefendi)

Sahiden iyi mi geceler ? 🤪 Geceye güzel bir kare bırakalım.. 😉 Uyumayanlar parmak kaldırsın. ☝️☝️ -

Ricardo Quaresma'nın Beşiktaş formasıyla çıktığı ilk ve son maçlar: 🥅 Beşiktaş - Vikingur (15 Temmuz 2010) 🥅 Sivasspor - Beşiktaş (17 Ağustos 2019) . .

Bologna, Gary Medel transferi için Beşiktaş'a yaptığı teklifi 2.5 Milyon €'ya yükseltti. Taraflar anlaşmaya çok yakın. (Di Marzio)

💥SON DAKİKA💥 Ricardo Quaresma'dan açıklama: "Başkan tarafından kulüpte istenmediğim konusunda bilgilendirildim. Şu anda problemi çözmeye çalışıyorum. İlerleyen günlerde bir basın toplantısıyla geleceğim hakkında bilgilendirme yapacağım." Sizce gitmeli mi, kalmalı mı ? . .

Güven Yalçın için butonu çöksün ! Tüm ler Güven’e.. 👏👏 -

Nkoudou: "Buradaki atmosferle ilgili bana birçok şey anlatıldı ama bu kadarını beklemiyordum. Sezon sonu onlara kupayı hediye etmek isterim." . .

Mekanın sahibi konuşuyor. 😎

Bu akşam tribünlerde ki yerini alacak. 👏👏

Abdullah Avcı: “Sivasspor maçı geride kaldı. Bu maçı unutmanın ve unutturmanın zamanı. Taraftarımız bizim için büyük bir güç. Kendi kimliğimizi tam olarak bulduğumuzda eminim ki şampiyonluğa yürüyeceğiz” Ayrıca siyah-beyazlıların teknik patronu, futbolcularını motive etmeyi sürdürüyor. Abdullah Avcı, “Beşiktaş her zaman şampiyonluk için oynar. Hepinizin kalitesine güveniyorum” dedi. (Ajansspor) . .

English Turkish