Posts attached with hashtag: #svjetskikup

Žana Gamoš (@zanagamos) Instagram Profile Photo
zanagamos

Žana Gamoš

U Osijeku je trenutno u tijeku treći Svjetski kup u streljaštvu 🎯 za osobe s invaliditetom "Osijek Croatia 2019." Naš je grad opet fantastičan domaćin za preko 500 gostiju, od toga je 200 natjecatelja iz 50 zemalja! Ove brojke Kup u Osijeku čine najvećim ovog tipa na svijetu, stoga, iskrene čestitke za GSD Osijek 1784 i suradnike iz Grada na fantastičnoj organizaciji i realizaciji. 👏👏 Grad Osijek uvijek će podržavati i dati svu moguću potporu i u budućnosti, kako u financijskom tako i u organizacijskom dijelu. ☺️❤️🥇 #svjetskikup

Sportska romantika⚽⚾🏀🏐🎾🏸🏓🥅⛳🎯🎱 (@i_ja_sam_sportas) Instagram Profile Photo
i_ja_sam_sportas

Sportska romantika⚽⚾🏀🏐🎾🏸🏓🥅⛳🎯🎱

[ČUDESNA BRAĆA KVESIĆ] Na Europskim igrama u Minsku, braća Ivan i Anđelo Kvesić osvojili su dvije medalje za Hrvatsku u karateu! Ivan je osvojio zlato u kategoriji do 84kg, dok je Anđelo osvojio srebrnu medalju u kategoriji preko 84kg. Svaka čast 🥇🥈

[SREBRO ZA IVANA KVESIĆA] Ivan Kvesić osvojio je drugo mjesto na Svjetskom karate kupu u Šangaju u poluteškoj kategoriji! Ovim se rezultatom član @kkhercegovina_zagreb dosta približio Olimpijskim igrama u Tokiju iduće godine. Bravo @kvesic123 👏

[ANA ĐEREK – PRVAKINJA HRVATSKE] Na Prvenstvu Hrvatske u gimnastici po spravama, Ana Đerek osvojila je ukupno prvo mjesto! Osvojila je po jedno zlato, srebro i broncu što joj je bilo dovoljno za ukupno zlato. Bravo!

[SREBRO ZA PETRA GORŠU] Petar Gorša u disciplini zračna puška 10 metara osvojio je sjajno drugo mjesto 🥈 U finale Svjetskog kupa u Munchenu plasirao se kao šesti iz kvalifikacija, no u finalu je briljirao i došao do srebra. Bravo @gorsa_petar

[ZLATO ZA ANU ĐEREK] Ana Đerek pred osječkom je publikom na Svjetskom gimnastičkom kupu osvojila zlato na parteru🥇Ana je odlično izvela svoju vježbu i dobila visokih 13.033 bodova. Bila je sjajna i na gredi gdje je osvojila četvrto mjesto. Tin Srbić izvodio je svoju novu vježbu te nažalost pao i završio šesti. Čestitke 👏