Othersta
  1. Homepage
  2. @gururlan_
BEŞİKTAŞ JK 🏆 (@gururlan_) Instagram Profile Photo

gururlan_

BEŞİKTAŞ JK 🏆

Beşiktaş JK Taraftar İnstagram Hesabı Gururlan Burası Beşiktaş❗️

BEŞİKTAŞ JK 🏆 (@gururlan_) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by BEŞİKTAŞ JK 🏆 (@gururlan_)

Siyah ve yeşil kaleci formamız. 💫 Sizce nasıl ?

8 sezondur (tesadüfen!!) üst üste Galatasaray derbilerinin ikinci maçlarını deplasmanda oynama geleneğimiz 9. sezonda da devam ediyor. YERSEN ❗️Yorum sizin.

Süper Lig’de 2019/20 sezonu derbi haftaları; 3. Fenerbahçe - Trabzonspor 6. Trabzonspor - Beşiktaş 6. Galatasaray - Fenerbahçe 9. Beşiktaş - Galatasaray 13. Trabzonspor - Galatasaray 16. Fenerbahçe - Beşiktaş

Reynmen forma tanıtımında. 😊

Loris Karius, yeni sezon formalarımızla. 🔥🔥🧤 Nasıl buldunuz,favoriniz hangisi ? .

Kiralama bedeli için 300.000 € civarlarında olduğu konuşuluyor. Gerçekten inanılmaz rakam.. Üstelik satın alma opsiyonu da var. 1,87 boyundaki piyasa değeri 7,5 milyon € olan ve 28 yaşında ki bir sol stoper için bu rakam bir transfer başarısıdır. Transferde baş rol oynayan Ali Naibi ve onu destekleyen yönetimi tebrik etmek lazım.

LOADING... IIIIIIIIIIIIIII %99,9 🧨💥 .

Burak Yılmaz, yeni sezonda 17 numaralı formayı giyecek. Lens, doğum günü hediyesi olarak Burak’a 17 numarayı hediye etti. 😊👍🏻 (fanatik) .

Daha önce ki gibi dünya çapında ses getirecek Pepe tarzı bir transfer olmadığı için bazıları memnun değil. Fakat ben bu transferi Atiba gibi, Marcelo gibi, Tosic gibi transferlere benzetiyorum. Gelirken sessiz sedasız geldiler ama oynadıkları futbol ve tarzlarıyla büyük topladılar. Rahat olun güzel bir transfer yaptık. 😊👍🏻 .

💥💥💥 Tyler Boyd, 4 yıllığına Beşiktaş'ta!

Kulübümüz Tyler Boyd’u açıkladı... Beşiktaş’a hoşgeldin Tyler Boyd ! 💥 Hayırlı olsun. ✔️ .

Sizce kim geliyor ? 👀 Vaziyet alın ortalık karışacak.. 💥 Beşiktaş

English Turkish